Reklama

Świetny wynik koszykarek z UKS 4 ŁOMŻA [FOTO]

13/09/2021 07:37

Młode koszykarki z Łomży pokazały swoje umiejętności na turnieju w Bydgoszczy. Do domów wróciły ze zwycięstwem. Zajęły II miejsce.

Koszykarki z UKS 4 ŁOMŻA zajęły II miejsce w XIII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt o Puchar MUKS Bydgoszcz. Podczas turnieju w Bydgoszczy, który odbył się w miniony weekend (10.09- 12.09), rywalizowało ze sobą 5 zespołów: UKS 4 ŁOMŻA, UKS Delfin Kłecko, UKS BAT Kartuzy. MUKS I Bydgoszcz, MUKS II Bydgoszcz.

Jestem bardzo dumny z poczynań naszych koszykarek dlatego, że przegrały tylko jeden mecz i to sprawiło, że finalnie uplasowały się na II miejscu. Na uwagę zasługuje fakt, iż pokonała je drużyna, która zajęła V miejsce w Mistrzostwach Polski w Koszykówce Dziewcząt i znajduje się w czołówce polskich drużyn koszykarskich. Dziewczęta poradziły sobie naprawdę świetnie. Satysfakcjonuje mnie to, że umiejętnie wykorzystywały wiedzę zdobywaną podczas licznych treningów - komentuje trener UKS 4 Łomża Marcin Piotrowski.

Reklama

SKŁAD DRUŻYNY:

  1. Pola Balewska

  2. Maja Sierzputowska

  3. Oliwia Cwalina

  4. Oliwia Dąbrowska

  5. Nikola Kozłowska

  6. Natalia Jankowska

  7. Izabela Gleba

  8. Dominika Kalska

  9. Wiktoria Chojnowska

  10. Aleksandra Ruszczyk

  11. Hanna Faryna

  12. Michalina Siedlanowska

Królem strzelców została Wiktoria Chojnowska.

Najlepszymi zawodniczkami były: Natalia Jankowska oraz Michalina Siedlanowska.

Wyróżniającą się zawodniczką okazała się być: Oliwia Dąbrowska.

Do pierwszej piątki klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce: MUKS I Bydgoszcz

II miejsce: UKS 4 ŁOMŻA

Reklama

III miejsce: UKS BAT Kartuzy

IV miejsce: UKS Delfin Kłecko

V miejsce: MUKS II Bydgoszcz

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości