Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt Łomża Basket CUP o puchar Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego nie wyłonił zwycięzców. Chodziło jedynie o dobrą zabawę. Mimo to warto zauważyć, że młode koszykarki z UKS 4 Łomża świetnie sobie poradziły.
W sobotę 4 grudnia odbył się Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt Łomża Basket CUP o puchar Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Młode adeptki koszykówki (rocznik 2011 i młodsze) z UKS 4 Łomża świetnie sobie poradziły, biorąc pod uwagę fakt, iż był to ich pierwszy taki turniej. W turnieju nie było przegranych ani zwycięzców, nie liczono punktów, tak naprawdę chodziło jedynie o dobrą zabawę. Wszystkie drużyny świetnie się spisały, otrzymały pamiątkowe puchary i medale .
Drużyny biorące udział w turnieju to:
UKS 4 Łomża
OKK Ostrołęka
Max Basket Wysokie Mazowieckie
Olimpijczyk Łomża
"Był to pierwszy turniej dziewczynek w tym roczniku. To było dla zawodniczek naprawdę ogromne przeżycie. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak zaprezentowały się moje podopieczne i mam nadzieję, że takie zawody zmotywują je do jeszcze większej pracy podczas treningów. Jedno jest pewne, dostrzegam w tym zespole ogromny potencjał" - komentuje trener Michał Piotrowski.
Drużyna UKS 4 Łomża wystąpiła w składzie:
Wiktoria Alicka
Milena Kuliś
Maja Białomyzy
Wiktoria Dąbkowska
Laura Nikonowicz
Maja Niedźwiedzka
Sandra Smaługa
Alicja Dardzińska
Klaudia Korzeniecka
Anna Sobierańska
Eliza Dmochowska
Klaudia Kneć
Faustyna Kneć
Hanna Mucha
Helena Chmielewska
Tytuł najlepszej zawodniczki w drużynie otrzymała Maja Białomyzy. Wyróżnienie trenera otrzymała Wiktoria Dąbkowska. Najlepszą zawodniczką turnieju, która otrzymała tytuł MVP okazała się być Milena Kuliś.
Tekst nadesłany