Reklama

Świetny występ zawodniczek UKS 4 Łomża!

08/12/2021 08:05

Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt Łomża Basket CUP o puchar Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego nie wyłonił zwycięzców. Chodziło jedynie o dobrą zabawę. Mimo to warto zauważyć, że młode koszykarki z UKS 4 Łomża świetnie sobie poradziły.

W sobotę 4 grudnia odbył się Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt Łomża Basket CUP o puchar Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. Młode adeptki koszykówki (rocznik 2011 i młodsze) z UKS 4 Łomża świetnie sobie poradziły, biorąc pod uwagę fakt, iż był to ich pierwszy taki turniej. W turnieju nie było przegranych ani zwycięzców, nie liczono punktów, tak naprawdę chodziło jedynie o dobrą zabawę. Wszystkie drużyny świetnie się spisały, otrzymały pamiątkowe puchary i medale .

Drużyny biorące udział w turnieju to:

Reklama

UKS 4 Łomża

OKK Ostrołęka

Max Basket Wysokie Mazowieckie

Olimpijczyk Łomża

"Był to pierwszy turniej dziewczynek w tym roczniku. To było dla zawodniczek naprawdę ogromne przeżycie. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak zaprezentowały się moje podopieczne i mam nadzieję, że takie zawody zmotywują je do jeszcze większej pracy podczas treningów. Jedno jest pewne, dostrzegam w tym zespole ogromny potencjał" - komentuje trener Michał Piotrowski.

 Drużyna UKS 4 Łomża wystąpiła w składzie:

  1. Wiktoria Alicka

  2. Milena Kuliś

    Reklama
  3. Maja Białomyzy

  4. Wiktoria Dąbkowska

  5. Laura Nikonowicz

  6. Maja Niedźwiedzka

  7. Sandra Smaługa

  8. Alicja Dardzińska

  9. Klaudia Korzeniecka

  10. Anna Sobierańska

  11. Eliza Dmochowska

  12. Klaudia Kneć

  13. Faustyna Kneć

  14. Hanna Mucha

  15. Helena Chmielewska

Tytuł najlepszej zawodniczki w drużynie otrzymała Maja Białomyzy. Wyróżnienie trenera otrzymała Wiktoria Dąbkowska. Najlepszą zawodniczką turnieju, która otrzymała tytuł MVP okazała się być Milena Kuliś. 

 

Tekst nadesłany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości