Dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Szachowego MARATON podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa LZS rozegranych w niedzielę 17. marca w Danówku. Z Danówka przywieźli osiem medali, w tym dwa złote, cztery srebrne i dwa brązowe.
Złoty medal i pierwsze miejsce wśród seniorów zdobył Tadeusz Prażych, który przez cały turniej szedł jak burza odprawiając kolejnych rywali. Kompletu punktów nie udało się jednak zgromadzić, ale wynik 8/9 pkt i