Reklama

Szachowy weekend przed nami

24/02/2011 08:50

Przed szachistami ponowne wyzwanie. Przez najbliższy weekend będą trwały dwa turnieje. Ciągle można jeszcze zapisywać się do wzięcia udziału w rozgrywkach.

W sobotę dzieci i młodzież rozegrają 5. turniej z cyklu Ligi Szkolnej, organizowany przez sekscję szachową UKS Żak, działającą przy I LO. To będzie przedostatni turniej przed zakończeniem XII Edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej, ktora zdaniem organizatorów, cieszy się w tym roku wyjątkową popularnością.

Niedziela upłynie zaś pod znakiem I Otwartych Mistrzostwa Łomży w blitz"u P"5. W tych rozgrywkach nie ma limitu wiekowego. Turnieje odbędą się w Klubie Szachowym "Maraton" przy ul. M. Curie- Skłodowskiej 2 w Łomży.

Reklama

Sędzią obu turniejów będzie Sławomir Sobociński. Ciągle można jeszcze zgłaszać swój udział w rozgrwkach. Można to zrobić na stronie klubu: http://maratonlomza.pl/aktualnosci/iii-otwarte-mistrzostwa-wojewodztwa-podlaskiego-w-szachach-p-5.html.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama