Piłkarki ręczne Handballu Łomża w ten weekend miały rozpocząć rywalizację w I lidze.
Podopieczne Anety Kutny mają wolne. Spotkanie z SPR-em Handball Rzeszów zostało przełożone na 18 października.
- Drużyna przeciwna zwróciła się z taką prośbą i zgodziliśmy się na przeniesie meczu - mówi trenerka.
Łomżanki mają kilka dni więcej na przygotowanie się do inauguracji. Przedstawicielki beniaminka zagrają w następny weekend. 20 września o godz. 16:00 nasze podejmą AZS AWF Warszawa. Mecz odbędzie się w hali II LO. Już dziś zapraszamy do kibicowania naszej ekipie.