Reklama

Szczypiornistki rozpoczną później

Piłkarki ręczne Handballu Łomża w ten weekend miały rozpocząć rywalizację w I lidze.

Podopieczne Anety Kutny mają wolne. Spotkanie z SPR-em Handball Rzeszów zostało przełożone na 18 października. 

- Drużyna przeciwna zwróciła się z taką prośbą i zgodziliśmy się na przeniesie meczu - mówi trenerka.

Łomżanki mają kilka dni więcej na przygotowanie się do inauguracji. Przedstawicielki beniaminka zagrają w następny weekend. 20 września o godz. 16:00 nasze podejmą AZS AWF Warszawa. Mecz odbędzie się w hali II LO. Już dziś zapraszamy do kibicowania naszej ekipie.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości