Reklama

Szmuglował papierosy

06/07/2011 09:55

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który przewoził w volkswagenie prawie 3 tysiące paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Wczoraj około godziny 10.00 łomżyńscy policjanci patrolując miasto zatrzymali do kontroli na ulicy Zjazd osobowego volkswagena. Samochodem kierował 44-letni mieszkaniec Warszawy. Mundurowi podczas sprawdzania passata znaleźli w jego bagażniku nielegalne wyroby tytoniowe. Po przeliczeniu towaru okazało się, że mężczyzna przewoził prawie 3 tysiące paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Naraził w ten sposób Skarb Państwa na straty w wysokości ponad 43 tysięcy złotych z tytułu nieuiszczonych podatków. Teraz 44-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem. /KWP w Białymstoku/

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości