Reklama

Szpital jak malowany!

08/08/2011 11:36

Szpital Wojewódzki w Łomży, zgodnie z opublikowaną dziś przez Ministra Środowiska informacją, otrzyma dotację na dofinansowanie przedsięwzięcia termomodernizacji placówki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Przyznana kwota stanowi 30% wartości całego projektu, prawie drugie tyle na realizację planu termomodernizacji łomżyński szpital otrzyma z Podlaskiego Urzędu Marszałkowskiego. Wkład własny placówki to tylko 54 tys. zł.

- Jesteśmy już po wszystkich uzgodnieniach w ministerstwie. Po podpisaniu umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosimy przetarg . Termin zakończenia prac to czerwiec 2013r. – powiedział nam Marian Jaszewski- dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Zakres przewidzianych prac to m.in. wymiana starej stolarki okiennej, docieplenie ścian, nowa, estetyczna elewacja.

Reklama

Celem programu realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest ograniczenie lub uniknięcie emisji dwutlenku węgla poprzez dofinansowanie przedsięwzięć, mających na celu poprawienie efektywności wykorzystania energii przez budynki użyteczności publicznej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości