Reklama

Szpital Wojewódzki w Łomży otrzyma dofinansowanie na ponad 150 tys. złotych

19/07/2023 13:15

Ponad 150 tys. złotych trafi do Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Dotacja przeznaczona będzie na remont pomieszczeń na potrzeby Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego.

Podczas dzisiejszego posiedzenia zarządu województwa podlaskiego, podjęto decyzję o przyznaniu szpitalowi wojewódzkiemu w Łomży dotacji w kwocie 150. tys. złotych. Tę kwotę szpital w Łomży ma przeznaczyć na remont pomieszczeń zlokalizowanych na pierwszym piętrze pawilonu D na potrzeby Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego.

 

- Pozwoli to na zapewnienie kompleksowej opieki psychiatrycznej (doraźnej, ambulatoryjnej, środowiskowej, dziennej i całodobowej) skierowanej w szczególności do mieszkańców miasta Łomża i powiatu łomżyńskiego. Ta dotacja to część większej całości. Placówka otrzymała na ten cel już ponad 1,9 mln zł z budżetu województwa - czytamy na stronie podlaskie.eu

Reklama

 

Dofinansowanie pochodzi z budżetu województwa.

 

źródło: podlaskie.eu/ oprac. mylomza.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości