Ponad 150 tys. złotych trafi do Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Dotacja przeznaczona będzie na remont pomieszczeń na potrzeby Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego.
Podczas dzisiejszego posiedzenia zarządu województwa podlaskiego, podjęto decyzję o przyznaniu szpitalowi wojewódzkiemu w Łomży dotacji w kwocie 150. tys. złotych. Tę kwotę szpital w Łomży ma przeznaczyć na remont pomieszczeń zlokalizowanych na pierwszym piętrze pawilonu D na potrzeby Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego.
- Pozwoli to na zapewnienie kompleksowej opieki psychiatrycznej (doraźnej, ambulatoryjnej, środowiskowej, dziennej i całodobowej) skierowanej w szczególności do mieszkańców miasta Łomża i powiatu łomżyńskiego. Ta dotacja to część większej całości. Placówka otrzymała na ten cel już ponad 1,9 mln zł z budżetu województwa - czytamy na stronie podlaskie.eu
Reklama
Dofinansowanie pochodzi z budżetu województwa.
źródło: podlaskie.eu/ oprac. mylomza.pl