Reklama

Szpitalny złodziej wpadł w ręce Policji

22/07/2015 10:39

Na początku lipca w łomżyńskim szpitalu doszło do kradzieży pieniędzy. Łomżyńscy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o tę kradzież. Jego łupem padł portfel z dokumentami i pieniędzmi. Postępowanie mężczyzny oceni i odpowiednio "nagrodzi" sąd.

Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali 39-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy.

Do zdarzenia doszło na początku tego miesiąca na terenie szpitala. Mężczyzna wykorzystując fakt, że pokrzywdzona wyszła z sali na badania, ukradł portfel z pozostawionej pod łóżkiem torebki. 65-latka swoje straty oszacowała na blisko 200 złotych.

39-latek wczoraj usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości