Dzisiaj do północy można jeszcze prowadzić kampanię przed niedzielnymi wyborami samorządowymi. Na trzy godziny przez jej zakończeniem, liderzy Trzeciej Drogi Szymona Hołowni i Władysława Kosiniaka-Kamysza zawitają do miasta nad Narwią. To finisz kampanii.
Spotkanie odbędzie się w piątek, 5 kwietnia w Hotelu Gromada przy ul. Rządowej 1. Politycy podsumują z mieszkańcami Łomży dotychczasową kampanię samorządową.
- Spotkanie liderów Trzeciej Drogi z mieszkańcami Łomży kończy tegoroczną kampanię do wyborów samorządowych – powiedziała Karolina Woińska – Żero, dyrektor Zarządu Wojewódzkiego PSL w Białymstoku.
Trzecia Droga szuka powtórki dobrego wyniku, jaki uzyskała w październiku ubiegłego roku w wyborach parlamentarnych. Liczy na co najmniej dziesięć mandatów w 30-osobowym sejmiku województwa podlaskiego. PSL wchodzący w skład komitetu Trzeciej Drogi w obecnym sejmiku ma pięciu radnych.
Ostatniego dnia kampanii samorządowej Szymon Hołownia odwiedza województwo lubelskie i podlaskie. Spotyka się z mieszkańcami Zamościa, Puław, Białegostoku i Łomży.