W minioną niedzielę w Łomży odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży dzieci Taekwondo Olimpijskiego.
Wśród zawodników byli też reprezentanci Młodzieżowego Klubu Sportowego Medyk, którzy w kat. młodzika osiągnęli następujące wyniki:
Jakub Plona - srebrny medal, Alicja Karwowska - brązowy medal w kat. walk oraz sprawnościowej, Wiktor Nikonowicz - brązowy medal.
Łącznie na matach w naszym mieście startowało ponad 150 zawodników.
zdj. nadesłane