Reklama

Taekwondo w Hali im. Olimpijczyków Polskich [FOTO]

17/06/2019 08:01

W minioną niedzielę w Łomży odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz VII Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży dzieci Taekwondo Olimpijskiego.

Wśród zawodników byli też reprezentanci Młodzieżowego Klubu Sportowego Medyk, którzy w kat. młodzika osiągnęli następujące wyniki:

Jakub Plona - srebrny medal, Alicja Karwowska - brązowy medal w kat. walk oraz sprawnościowej, Wiktor Nikonowicz - brązowy medal.

Łącznie na matach w naszym mieście startowało ponad 150 zawodników.

zdj. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości