Reklama

Taekwondziści pojadą na olimpiadę

19/05/2014 11:52

Karol Białobrzewski i Michał Czajkowski z UKS Olimpijczyk zakwalifikowali się do reprezentowania klubu podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Podczas eliminacji zawodnicy pokonali taekwondzistów z całego kraju.

Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim rozegrane zostały w sobotę w Nidzicy. W zawodach uczestniczyło 160 zawodników z  26 klubów reprezentując województwa:  mazowieckie, warmińsko- mazurskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie i podlaskie.

Podczas eliminacji doskonale zaprezentowali się młodzi łomżyniacy z UKS Olimpijczyk, trenowani przez Krzysztofa Rychtera. Karol Białobrzewski zajął drugie miejsce w kategorii wagowej 65 kilogramów. Startujący w tej samej kategorii Michał Czajkowski wszedł do finałowego składu na Olimpiadę na miejscu trzecim.

Reklama

Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zostanie rozegrany 21 i 22 czerwca we Wrocławiu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości