Karol Białobrzewski i Michał Czajkowski z UKS Olimpijczyk zakwalifikowali się do reprezentowania klubu podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Podczas eliminacji zawodnicy pokonali taekwondzistów z całego kraju.
Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim rozegrane zostały w sobotę w Nidzicy. W zawodach uczestniczyło 160 zawodników z 26 klubów reprezentując województwa: mazowieckie, warmińsko- mazurskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie i podlaskie.
Podczas eliminacji doskonale zaprezentowali się młodzi łomżyniacy z UKS Olimpijczyk, trenowani przez Krzysztofa Rychtera. Karol Białobrzewski zajął drugie miejsce w kategorii wagowej 65 kilogramów. Startujący w tej samej kategorii Michał Czajkowski wszedł do finałowego składu na Olimpiadę na miejscu trzecim.
Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zostanie rozegrany 21 i 22 czerwca we Wrocławiu.