Reklama

Tak wygląda fałszywy urzędnik!

24/03/2011 10:11

Łomżyńscy policjanci sporządzili portret pamięciowy mężczyzny, który na początku marca podał się za pracownika spółdzielni mieszkaniowej i okradł 87-letnią łomżyniankę. Oszust zabrał wtedy 6.700 złotych.

 - Do zdarzenia doszło 11 marca. Do jednego z mieszkań w Łomży zapukało dwóch mężczyzn, podających się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej. Twierdzili, że muszą wymienić okna oraz grzejniki. Niczego nie podejrzewająca 87-latka wpuściła ich do środka. Tam sprawcy w trakcie przechodzenia z jednego pomieszczenia do drugiego wykorzystali nieuwagę gospodyni i zabrali kopertę z pieniędzmi w kwocie 6700 złotych- przypominają zdarzenie policjanci z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Kobieta, kiedy zorientowała się, że została okradziona, powiadomiła policję.

Reklama

Funkcjonariusze opracowali portret pamięciowy jednego z mężczyzny. Był to mężczyzna z wyglądu w wieku około 35 lat, wzrost około 175 cm, krępej budowy ciała, twarz owalna, włosy krótko ścięte.

 

Wszystkie osoby, które widziały zdarzenie i mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy, powinny zgłosić się do KMP w Łomży. Z policją można też skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 86 474 14 50 i 86 474 14 51, bądź pod jeden z numerów alarmowych: 997 i 112.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości