Reklama

Tańce, rozmowy i integracja. Tak bawiono się na VI Balu Związku Nauczycielska Polskiego w Łomży [FOTO]

17/02/2025 18:31

W miniony weekend odbył się VI Bal Związku Nauczycielstwa Polskiego, który zgromadził niemal 100 osób. Tradycyjna już uroczystość przyciągnęła nauczycieli, ich bliskich oraz przyjaciół i sympatyków ZNP, którzy wspólnie spędzili niezapomniany wieczór.

Tegoroczny bal obfitował w atrakcje oraz wyjątkową atmosferę. Sala restauracji „Labirynt” ozdobiona eleganckimi dekoracjami, była tłem dla licznych tańców i radosnych rozmów. Starannie dobrane utwory DJ-a sprawiły, że parkiet nie pustoszał ani na chwilę.

Podczas balu nie zabrakło także wspólnych toastów oraz rozmów o sprawach codziennych i niezwykłych. Uczestnicy podkreślali, że impreza tego typu to doskonała okazja do integracji i wymiany doświadczeń w nieformalnej atmosferze.

Wszystko wskazuje na to, że Bal ZNP na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń nauczycielskich, a jego kolejna edycja z pewnością przyniesie jeszcze więcej niezapomnianych chwil.

Reklama

Ewa Chludzińska

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości