W miniony weekend odbył się VI Bal Związku Nauczycielstwa Polskiego, który zgromadził niemal 100 osób. Tradycyjna już uroczystość przyciągnęła nauczycieli, ich bliskich oraz przyjaciół i sympatyków ZNP, którzy wspólnie spędzili niezapomniany wieczór.
Tegoroczny bal obfitował w atrakcje oraz wyjątkową atmosferę. Sala restauracji „Labirynt” ozdobiona eleganckimi dekoracjami, była tłem dla licznych tańców i radosnych rozmów. Starannie dobrane utwory DJ-a sprawiły, że parkiet nie pustoszał ani na chwilę.
Podczas balu nie zabrakło także wspólnych toastów oraz rozmów o sprawach codziennych i niezwykłych. Uczestnicy podkreślali, że impreza tego typu to doskonała okazja do integracji i wymiany doświadczeń w nieformalnej atmosferze.
Wszystko wskazuje na to, że Bal ZNP na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń nauczycielskich, a jego kolejna edycja z pewnością przyniesie jeszcze więcej niezapomnianych chwil.
Reklama
Ewa Chludzińska