Reklama

Tańsze bilety na basen- sprawdź, o ile!

02/09/2011 12:00

25 proc. mniej za bilet dla dorosłych i dla dzieci- to nowa promocja, którą Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji chce przyciągnąć miłośników pływania na łomżyńskie baseny. Bilety mają być tańsze we wszystkie weekendy wrześna i w pierwszy weekend października.

Pływalnia nr 2 przy ul. Wyszyńskiego została uruchomiona wczoraj, po miesiącu przerwy technologicznej.

Można już skorzystać z prawie całego obiektu- czynna jest już grota solna i część SPA, restauracja i salka do ćwiczeń ogólnokondycyjnych. Do tej pory nie udało się jedynie rozwiązać problemu kriokomory, na którą nadal nie ma chętnego nabywcy.

Na razie na większość "nowości" obowiązują ceny promocyjne.

- Grota solna oraz pomieszczenie saun z wanną i hydromasażem czynne są codziennie w seansach jednogodzinnych w wakacyjnej, promocyjnej cenie 10 zł za 45 minut pobytu. Młodzież szkolna, emeryci i renciści za okazaniem ważnej legitymacji zapłacą za 45 minut seansu 7 zł, natomiast osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie po 5 zł. Dzieci do lat 5 mogą korzystać z zajęć wyłącznie pod opieką osoby dorosłej za przysłowiową złotówkę (dorosły płaci 10 zł)- informuje Anna Sobocińska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Łomży.

Reklama

Na oba baseny- ten przy ul. Wyszyńskiego i przy ul. Niemcewicza- tańszy będzie też wstęp w czasie wolnym. Ceny biletów w weekendy wrześniowe i pierwszą sobotę i niedzielę października będą niższe o 25 proc.

Niezmiennie zostały za to godziny otwarcia basenów- pływalnia nr 1 czynna jest od godz.8.00 do 20.00, a pływalnia nr 2- od godz. 6.00 do 22.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości