Reklama

Tenis ziemny. Aniela Galińska z dwoma zwycięstwami w Warszawie

08/12/2021 13:31

Aniela Galińska z UKS Return Łomża nie miała sobie równych podczas turniejów w stolicy. Młoda tenisistka pokonała dziewczyny z Warszawy, Grodziska Mazowieckiego i Jawczyc.

Aniela Galińska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrała z rzędu dwa turnieje w Warszawie.

Tenisistka w sumie, w dwóch turniejach, wygrała siedem pojedynków, pokonując dziewczyny z Warszawy, Grodziska Mazowieckiego i Jawczyc.

W finale turnieju w „Ząbkach” Aniela 7/5 6/3 ograła Sandrę Knappik (KT Break Warszawa), natomiast w ATZ TENISPOINT 6/2 6/3 Wiktorię Berson z Sporteum Warszawa. Do tego doszedł zacięty trzysetowy mecz naszej tenisistki z Hanią Bubnovą (KT Grodzisk Mazowiecki). Aniela z wyniku 4/9 w supertiebreaku obroniła osiem piłek meczowych zwyciężając wynikiem 14/12.

Reklama

- Cieszy nas bardzo dobra forma Anielki. Turnieje w Warszawie należą zazwyczaj do bardzo trudnych, obsadzonych wymagającymi przeciwnikami, a więc w sukcesie Anieli nie było żadnego przypadku - ocenia trener Tomasz Waldziński z UKS Return Łomża.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości