Reklama

Tir nie wyhamował

04/05/2011 14:36

Do tego zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 16. Kierowca tira, jadąc ulicą Sikorskiego w kierunku dworca, nie zdążył zahamować i najechał w tył skręcającego w ulicę Wyszyńskiego audi.

Kierującej samochodem marki audi, jak i pasażerkom na szczęście nic się nie stało. Szybko wezwano policję
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości