Osobowe audi, jadące drogą krajową nr 63 na ostrym zakręcie wypadło z pasa ruchu. W wyniku czego uszkodzone zostały dwa słupy betonowe przyległego ogrodzenia i oczywiście samo auto. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikomu się nic nie stało. Kierująca audi, którą najwyraźniej uratowały poduszki powietrzne, została ukarana mandatem.
Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 19.00 na wysokości Starej Łomży przy Szosie. Rozpędzony samochód jadący od strony Zambrowa wypadł z drogi na ostrym zakręcie.
W wyniku wypadku nikt nie został ranny. Kierująca była trzeźwa.