Magda Bochenek w dzisiejszym programie "TO JEST TEMAT" rozmawia z pierwszą kobietą na liście Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu - Bogumiłą Olbryś.
Prywatnie żona wicemarszałka województwa podlaskiego Marka Olbrysia (PiS) i dyrektorka łomżyńskiej “Wety” w najbliższych wyborach do Sejmu wystartuje z 4 miejsca.
“Bogusia ojczyzna wzywa” - miała usłyszeć od szefa Ministerstwa Aktywów Państwowych Jacka Sasina nasza kandydatka, dostając wysokie 4 miejsce na podlaskiej liście Prawa i Sprawiedliwości.
Nie przegapcie odcinka "To jest temat". Kontakt z redaktorką Magdaleną Bochenek - tojesttemat@mylomza.pl
Zapraszamy do oglądania i komentowania! Premiera o godz. 18:00