Reklama

Trzech kierowców straciło prawo jazdy. Prowadzili na "podwójnym gazie" [FOTO]

25/07/2023 14:32

Wczoraj od godzin porannych prowadzono kontrole na drogach powiatu, których celem było sprawdzenie trzeźwości kierowców. Łącznie skontrolowano aż 738. kierowców. 

Przeprowadzone badania trzeźwości u kierowców miały miejsce w różnych punktach na drogach powiatu. Trzy osoby spośród 738. przebadanych, prowadziły pojazd po spożyciu alkoholu. Rekordzista miał prawie 1,3 promila. 

 

- 23-latek kierujący bmw wydmuchał niemal 0,3 promila alkoholu w organizmie. Tyle samo wykazało badanie u 69-letniego kierowcy mercedesa. Rekordzistą okazał się 51-letni kierowca bmw. Badanie alkomatem wykazało że ma on niemal 1,3 promila alkoholu w organizmie - informuje KMP Łomża.

 

Jak informuje policja, wszyscy trzej kierowcy stracili prawa jazdy. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem. 

Reklama

W przyszłości ponownie będą prowadzone tego typu kontrole. 

 

źródło: KMP Łomża
źródło zdjęć: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości