Reklama

Trzecie miejsce UKS "Dziewiątka" Łomża [FOTO]

13/11/2018 09:01

Drużyna chłopców z UKS "Dziewiątka" Łomża zajęła w ostatni weekend III miejsce w XIV Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki dziewcząt i chłopców "Olsztynek Top 2018". - Zawody w naszym wykonaniu trzeba uznać za udane - mówi trener drużyny Wojciech Kamiński.

W dniach 9-11 listopada bieżącego roku w Olsztynku drużyna UKS "Dziewiątka" Łomża walczyła w XIV Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki dziewcząt i chłopców "Olsztynek Top 2018".

Zespół występował w składzie: Łukasz Anusewicz, Jakub Górski, Mikołaj Jurkowski, Dominik Konopka, Bartosz Wileński, Tomasz Śmiarowski, Adam Górski, Łukasz Filipkowski, Dawid Chorążewicz i Kacper Smugarzewski.

- Zawody w naszym wykonaniu trzeba uznać za udane. Wygraliśmy z silnymi drużynami z Gdańska, Działdowa i Olsztynka. Trochę szkoda meczu z Piszem, który rozgrywaliśmy jako pierwszy tuż po przyjeździe na turniej oraz z Elblągiem, gdzie toczyliśmy wyrównane zawody i dopiero w końcówce, ze względu na gorsze warunki fizyczne zostaliśmy pokonani - komentuje wynik trener drużyny Wojciech Kamiński.

Reklama

W ramach turnieju wyróżniono aż trzech zawodników UKS "Dziewiątka" – Jakub Górski został Obrońcą turnieju, Łukasz Anusewicz ALL STARS turnieju a Tomasz Śmiarowski zawodnikiem drużyny.

Drużyna "dziewiątki" startowała także w mistrzostwach miasta Łomży w ramach Igrzysk Dzieci województwa podlaskiego. Po raz kolejny okazała się najlepszą drużyną w mieście, pokonując SP10 49:23 i SP1 76:8

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości