Łomżyńska policja poinformowała o zatrzymaniu kolejnych osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Wszyscy wpadli minionej doby.
Jako pierwszy w ręce kryminalnych wpadł 39-latek.
- Za mężczyzną łomżyńska prokuratura wydała list gończy, za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego w związku ze skazaniem za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec Łomży najbliższe 3 miesiące spędzi w zakładzie karnym - informuje policja.
Niespełna dwie godziny później 30-letniego mężczyznę zatrzymali policjanci z patrolówki. Był on poszukiwany przez funkcjonariuszy z Wyszkowa.
- Mieszkaniec gminy Wyszków poszukiwany był zarządzeniem sądu w Białymstoku za szereg wykroczeń jakich się dopuścił. Mężczyzna na 15 dni trafił do więzienia. Natomiast dziś rano również policjanci z patrolówki zatrzymali 59-latka z Łomży, który za nieopłacenie grzywny 500 złotych poszukiwany był przez sąd w Łomży. Mężczyzna także trafił za kratki, tyle, że na 25 dni - dodaje łomżyńska policja.
Reklama
zdj. KMP w Łomży