Reklama

Trzy osoby zatrzymane przez policję z Łomży

21/06/2023 11:00

Łomżyńska policja poinformowała o zatrzymaniu kolejnych osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Wszyscy wpadli minionej doby.

Jako pierwszy w ręce kryminalnych wpadł 39-latek.

- Za mężczyzną łomżyńska prokuratura wydała list gończy, za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego w związku ze skazaniem za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec Łomży najbliższe 3 miesiące spędzi w zakładzie karnym - informuje policja.

Niespełna dwie godziny później 30-letniego mężczyznę zatrzymali policjanci z patrolówki. Był on poszukiwany przez funkcjonariuszy z Wyszkowa.

- Mieszkaniec gminy Wyszków poszukiwany był zarządzeniem sądu w Białymstoku za szereg wykroczeń jakich się dopuścił. Mężczyzna na 15 dni trafił do więzienia. Natomiast dziś rano również policjanci z patrolówki zatrzymali 59-latka z Łomży, który za nieopłacenie grzywny 500 złotych poszukiwany był przez sąd w Łomży. Mężczyzna także trafił za kratki, tyle, że na 25 dni - dodaje łomżyńska policja.

Reklama

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości