Przez pewien czas zablokowana była "ósemka" w rejonie Choroszczy. Doszło tam do zderzenia dwóch osobówek i ciężarówki.
Do kraksy doszło około godz. 8:20. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W wyniku zdarzenia zablokowana była krajowa "ósemka" w kierunki Białegostoku. Policja wyznaczyły objazd dla osobówek drogą serwisową, cieżarówki musiały oczekiwać na swoją kolej.
Policja podaje, że jeden pas w kierunku Białegostoku został już udrożniony. Ruch w kierunku Warszawy w miejscu zdarzenia odbywa się bez utrudnień.
[AKTUALIZACJA]
W rejonie miejscowości Choroszcz doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Droga w kierunku Białegostoku jest zablokowana.
Nowe informacje:
zdj. KMP Białystok