Reklama

Trzymajmy kciuki za Annę Kaczyńską!

17/06/2011 15:34

Już jutro w Nowym Jorku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Ameryk w Karate Kyokushin. Polskę reprezentować będzie między innymi Anna Kaczyńska, wychowanka łomżyńskiego ŁKK, aktualna Mistrzyni Europy kategorii otwartej.

Turniej stanowi kolejne eliminacje do tegorocznych Mistrzostw Świata Open, które odbędą się w listopadzie w Tokio, zwanych potocznie Olimpiadą Karate ze względu na to, iż odbywają się raz na cztery lata. Zawodnicy walczą systemem pucharowym bez podziału na kategorie wagowe, a zwycięzca zostaje niekwestionowanym Mistrzem Świata i posiada ten tytuł przez cztery lata. Mistrzostwa mężczyzn w tym systemie odbywają się od 1975 roku, walczy w nich 192 wyselekcjonowanych zawodników. W tym roku po raz pierwszy w historii rywalizować będą także kobiety – 32 zawodniczki wyłonione w systemie turniejów eliminacyjnych.

W bardzo prestiżowym turnieju nowojorskim udział zapowiedzieli najlepsi zawodnicy obu Ameryk, Europy, Azji oraz jak zawsze bardzo mocna reprezentacja Rosji. Jutro w sobotę, 18 czerwca trzymajmy kciuki za naszą zawodniczkę.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości