W sobotę o godz. 10:00 na stadionie miejskim w Łomży rozpocznie się turniej Football Cup Łomża. Zmierzą się ze sobą 13-letni piłkarze.
W sobotę (20.08) i niedzielę (21.08) w Łomży rozegrany zostanie Football Cup Łomża. Turniej piłki nożnej rocznika 2009 odbędzie się na dwóch boiskach trawiastych (głównym i bocznym) oraz na jednym boisku ze sztuczną nawierzchnią stadionu miejskiego przy ul. Zjazd 18.
W imprezie weźmie udział 12 zespołów. Wydarzenie zostanie rozegrane w systemie każdy z każdym. Brane pod uwagę będą m.in.: ilość zdobytych punktów, wynik bezpośredniego meczu między drużynami i większa ilość strzelonych bramek.
Jest to kolejna edycja tego przedsięwzięcia. Patronują mu prezydent Łomży oraz marszałek woj. podlaskiego.
