Reklama

Turniej piłkarski z okazji 100-lecia ŁKS Łomża

Zbliżający się jubileusz 100-lecia ŁKS Łomża będzie okazją do sportowego świętowania. 

Klub zapowiedział organizację turnieju piłkarskiego, na który zaproszone zostały wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe z Łomży. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia w hali sportowej przy II Liceum Ogólnokształcącym.

Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 8:30. Drużyny zmierzą się w systemie pucharowym, a pary wyłoni losowanie. Każdy mecz potrwa 2×10 minut, co zagwarantuje dynamiczną i pełną emocji grę.

Organizatorzy podkreślają, że oprócz sportowej adrenaliny na uczestników czekają także nagrody oraz pamiątkowe wyróżnienia. Turniej ma nie tylko uświetnić jubileusz klubu, ale również integrować młodzież z łomżyńskich szkół i promować aktywność fizyczną.

Reklama

Wszystkie zespoły oraz kibiców zaprasza się do wspólnego świętowania i sportowej rywalizacji.

fot. ŁKS Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości