Udane występy mają za sobą tenisiści działającego przy III LO w Łomży klubu UKS Return. Aniela Galińska i Bartek Biedrzycki rywalizowali w Warszawie, Szymon Klewicki w Grodzisku Mazowieckim, a Iza Waldzińska i Artur Modzelewski konkurowali w Gdyni.
Poniżej wyniki rozegranych pojedynków.
Aniela, Artur i Szymon to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10, natomiast Bartek z Izą - Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży
Źródło: nadesłane