Reklama

Udane występy zawodników UKS Return [FOTO]

29/03/2021 08:37

Udane występy na białostockich kortach odnotowali tenisiści działającego przy III LO klubu UKS "Return" Łomża.

W Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie pierwsze miejsce zajęła Aniela Galińska. Na trzecim miejscu zakończył rywalizację Bartek Biedrzycki. 

W grze deblowej Aniela wspólnie z Laurą Białuchą zajęły drugie miejsce.

Zawody odbyły się na kortach „Zwierzyniec” Białystok. Organizatorem turnieju był Klub Tenisowy „Dzikewicz” Białystok.

Drabinki turniejowe: TUTAJ, TUTAJ 

 

fot.nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości