Udane występy na białostockich kortach odnotowali tenisiści działającego przy III LO klubu UKS "Return" Łomża.
W Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie pierwsze miejsce zajęła Aniela Galińska. Na trzecim miejscu zakończył rywalizację Bartek Biedrzycki.
W grze deblowej Aniela wspólnie z Laurą Białuchą zajęły drugie miejsce.
Zawody odbyły się na kortach „Zwierzyniec” Białystok. Organizatorem turnieju był Klub Tenisowy „Dzikewicz” Białystok.
Drabinki turniejowe: TUTAJ, TUTAJ
fot.nadesłane