27-latek włamał się do sklepu i ukradł trzy butelki wódki. Zgodnie z kodeksem karny za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Po niespełna godzinie od otrzymania przez policjantów zgłoszenia, zatrzymano 27-letniego mężczyznę, który włamał się do sklepu i ukradł trzy butelki wódki. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie Grajewa.
Z ustaleń policji wynika, że sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych, a następnie wszedł do środka i ukradł alkohol.
- Ukradł trzy butelki wódki o różnych smakach - informuje KPP Grajewo
Zdarzenie nagrały znajdujące się w sklepie kamery monitoringu, dzięki którym udało się rozpoznać sprawcę. Policja informuje, że mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie i usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem.
źródło: KPP Grajewo
źródło zdjęć: KPP Grajewo
zdj. główne: KPP Grajewo