Reklama

Ukradli akumulatory. Grozi im nawet do 5 lat więzienia

16/05/2023 13:51

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom podejrzanym o kradzież akumulatorów samochodowych. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy jeszcze tego samego dnia odzyskali skradzione rzeczy na skupie złomu.

Dyżurny wysokomazowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży dwóch akumulatorów samochodowych, do których doszło w Szepietowie. Osoba zgłaszająca kradzież oszacowała straty na 1500 złotych. 

- Niespełna dwie godziny od zawiadomienia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o ich kradzież. Obaj byli dobrze znani wysokomazowieckim funkcjonariuszom ze swej wcześniejszej przestępczej działalności - informuje KPP Wysokie Mazowieckie

Zatrzymany 35 i 36-latek usłyszeli zarzuty kradzieży. 

Mężczyznom za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Reklama

 

źródło: KPP Wysokie Mazowieckie

zdj. główne: pexels

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości