Do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom podejrzanym o kradzież akumulatorów samochodowych. Sprawą zajęli się kryminalni, którzy jeszcze tego samego dnia odzyskali skradzione rzeczy na skupie złomu.
Dyżurny wysokomazowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży dwóch akumulatorów samochodowych, do których doszło w Szepietowie. Osoba zgłaszająca kradzież oszacowała straty na 1500 złotych.
- Niespełna dwie godziny od zawiadomienia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o ich kradzież. Obaj byli dobrze znani wysokomazowieckim funkcjonariuszom ze swej wcześniejszej przestępczej działalności - informuje KPP Wysokie Mazowieckie
Zatrzymany 35 i 36-latek usłyszeli zarzuty kradzieży.
Mężczyznom za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Wysokie Mazowieckie
zdj. główne: pexels