Reklama

Ukradli katalizator

15/02/2023 12:45

Policjanci wyjaśniają sprawę kradzieży, do której doszło na ul. Żeromskiego w Łomży.  Zniknął katalizator

Policjanci otrzymali zgłoszenie o 7:15. Nieustalone dotąd osoby ukradły katalizator z toyoty zaparkowanej przy ul. Żeromskiego w Łomży. Wartość strat właściciel oszacował na 9 tysięcy złotych. Sprawą zajmuje się policja.


Kradzież katalizatora to szybka i zyskowna akcja. Złodziej jest w stanie wymontować go w zaledwie kilka minut, a dzięki zawartym w nim metalom szlachetnym można sprzedać go za niemałe pieniądze. O kradzieży katalizatora kierowcy orientują się najczęściej po odpaleniu auta. Zamiast typowego dla danego modelu dźwięku można usłyszeć wtedy głośne buczenie.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości