Reklama

Ukradli paliwo na 11 tys. złotych

27/09/2011 11:25

Ponad 2 tysiące litrów paliwa ukradło dwóch 18-latków mieszkających pod Łomżą. Grozi im do dziesięciu lat pozbawienia wolności!

Nastolatkowie paliwo kradli od połowy września.

Włamywali się do zbiorników paliwa samochodów ciężarowych, skąd ukradli w sumie ponad 2 tysiące litrów oleju napędowego- informują policjanci z KWP w Białymstoku.

Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali na około 11 tysięcy złotych.

18-latkowie, mieszkańcy podłomżyńskich miejscowości, zostali zatrzymani przez policjantów w piątek wieczorem. Grozi im nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości