Ponad 2 tysiące litrów paliwa ukradło dwóch 18-latków mieszkających pod Łomżą. Grozi im do dziesięciu lat pozbawienia wolności!
Nastolatkowie paliwo kradli od połowy września.
Włamywali się do zbiorników paliwa samochodów ciężarowych, skąd ukradli w sumie ponad 2 tysiące litrów oleju napędowego- informują policjanci z KWP w Białymstoku.
Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali na około 11 tysięcy złotych.
18-latkowie, mieszkańcy podłomżyńskich miejscowości, zostali zatrzymani przez policjantów w piątek wieczorem. Grozi im nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności.