Łomżyńskie koszykarki rywalizowały w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki UKS 4 Łomża Basket CUP o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. Zawody przeznaczone były dla dziewcząt z rocznika 2010 i młd.
W Turnieju wzięły udział 4 zespoły. Był on rozgrywany system ,, każdy z każdym ".
Skład drużyny:
1. Nikola Modzelewska ktp
2. Wiktoria Kupis
3. Nikola Baczewska
4. Wiktoria Dąbkowska
5. Julia Kołakowska
6. Sandra Smaługa
7. Maja Białomyzy
8. Pola Wójcik ( wypożyczenie z MKS Batory 18 Białystok )
9. Roksana Sańczyk ( wypożyczenie z MKS Batory 18 Białystok )
10. Kinga Bednarczyk ( wypożyczenie z MKS Batory 18 Białystok)
11. Oliwia Kozłowska
12. Milena Kuliś
13. Nina Brajczewska
Wyniki Spotkań
UKS 4 Łomża – Nenufar 5 Ełk 73:20
UKS Jedynka Nidzica – UKS Łapa Łapy 42:17
UKS 4 Łomża – UKS Łapa Łapy 103: 25
Nenufar 5 Ełk – UKS Jedynka Nidzica 34:33
UKS Łapa Łapy – Nenufar 5 Ełk 24:53
UKS 4 Łomża – UKS Jedynka Nidzica 116:24
Klasyfikacja końcowa
1. UKS 4 Łomża/ GUKS Olimpijczyk
2. Nenufar 5 Ełk
3. UKS Jedynka Nidzica
4.UKS Łapa Łapy
Nagrody indywidualne
Najlepsza zawodniczka w UKS 4 Łomża/ GUKS Olimpijczyk - Pola Wójcik
Najlepsza rozgrywająca turnieju - Wiktoria Dąbkowska
Najlepsza piątka turnieju - Nikola Modzelewska, Roksana Sańczyk
MVP turnieju - Wiktoria Kupis
- Bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu. Dziewczyny zaprezentowały się naprawdę dobrze w każdym meczu. Cieszy mnie postawa zespołu oraz to jak wygląda współpraca na boisku z nowymi zawodniczkami. Koszykarki, które przyszły do nas na zasadzie wypożyczenia z MKS Batory 18 Białystok, świetnie wkomponowały się w zespół, co mnie jako trenera bardzo cieszy - komentuje Trener Michał Piotrowski.
Reklama
źródło: nadesłane