Reklama

UKS 4 Łomża. Mamy złoto!

Piękne chwile zawodniczek Marcina Piotrowskiego oraz Aleksandry Olszewskiej. Łomżanki wywalczyły złote medale podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt "Piłka w grze" o puchar prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

W meczu o złoto nasze przedstawicielki z rocznika 2014 nie dały większych szans rywalkom. Triumfowały 59:24. 

- Po bardzo dobrej grze  i wygranych wszystkich swoich meczach mamy pierwsze miejsce w bardzo mocno obsadzonym turnieju. Jestem ogromnie dumny z naszych dziewczyn, które pokazały naprawdę bardzo wysokie umiejętności gry w ataku, jak również w obronie. W każdym spotkaniu charakteryzowały się ogromną wolę walki i wkładały całe swoje zaangażowanie i serce w grę. Jestem ogromnie zadowolony z tego, jak zaprezentowały się koszykarki w finale. Jestem przekonany, że przed nimi naprawdę jeszcze wiele wiele wspaniałych meczów - mówi Marcin Piotrowski, szkoleniowiec UKS 4 Łomża.

Reklama

UKS 4 Łomża - MPKK Sokołów Podlaski 59:24

Więcej informacji już wkrótce.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/10/2024 19:14
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości