Piękne chwile zawodniczek Marcina Piotrowskiego oraz Aleksandry Olszewskiej. Łomżanki wywalczyły złote medale podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki Dziewcząt "Piłka w grze" o puchar prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.
W meczu o złoto nasze przedstawicielki z rocznika 2014 nie dały większych szans rywalkom. Triumfowały 59:24.
- Po bardzo dobrej grze i wygranych wszystkich swoich meczach mamy pierwsze miejsce w bardzo mocno obsadzonym turnieju. Jestem ogromnie dumny z naszych dziewczyn, które pokazały naprawdę bardzo wysokie umiejętności gry w ataku, jak również w obronie. W każdym spotkaniu charakteryzowały się ogromną wolę walki i wkładały całe swoje zaangażowanie i serce w grę. Jestem ogromnie zadowolony z tego, jak zaprezentowały się koszykarki w finale. Jestem przekonany, że przed nimi naprawdę jeszcze wiele wiele wspaniałych meczów - mówi Marcin Piotrowski, szkoleniowiec UKS 4 Łomża.
Reklama
UKS 4 Łomża - MPKK Sokołów Podlaski 59:24
Więcej informacji już wkrótce.