Reklama

UKS 4 Łomża. Najmłodsze, a już zwycięskie

Drużyna UKS-u 4 Łomża doskonale rozpoczęła XIV Ogólnopolski Turniej Niepodległości w koszykówce dziewcząt - rocznik 2014 w Białymstoku. 

Choć niemal w całości składa się z zawodniczek z roczników 2015 i 2016, młode koszykarki pokazały, że wiek nie jest przeszkodą w rywalizacji na najwyższym poziomie.

W inauguracyjnym spotkaniu łomżanki zmierzyły się z Basket 47 Białystok i zwyciężyły 28:16. Mimo młodszego składu, podopieczne trenera Damiana Godlewskiego stopniowo powiększały przewagę, a ostatnie 20 minut meczu zdominowały w obronie, pozwalając rywalkom zdobyć jedynie dwa punkty.

- Dziewczęta rozkręcały się z każdą upływającą minutą, a w defensywie pracowały znakomicie. To była naprawdę solidna gra całego zespołu - komentuje Damian Godlewski, trener UKS 4 Łomża.

Reklama

Kolejne mecze drużyny w turnieju:
21.11., godz. 16:00: UKS 4 Łomża - MKS Batory 18 Białystok
22.11., godz. 9:00: UKS 4 Łomża - AS Mrągowo
22.11., godz. 16:00: UKS 4 Łomża - Trójka Żyrardów
22.11., godz. 8:00: UKS 4 Łomża - UKS Jedynka Nidzica

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości