W Mrągowie trwają zmagania ogólnopolskiego turnieju koszykówki dziewcząt z rocznika 2014 i młodszych. Już pierwszy dzień zawodów przyniósł wielkie emocje i sportową rywalizację na wysokim poziomie.
Kapitalnie zaprezentowały się zawodniczki UKS 4 Łomża, które w meczu otwarcia dosłownie zdominowały rywalki z UKS 1 Nidzica, zwyciężając aż 55:5! Mimo jednostronnego przebiegu meczu, koszykarki UKS 4 Łomża pokazały pełne zaangażowanie i sportowy charakter, nie pozwalając przeciwniczkom na rozwinięcie skrzydeł.
A to dopiero początek turniejowych emocji! Jeszcze dziś o godzinie 18:00 łomżynianki zmierzą się z zespołem UKS Piątka Ostrów Wielkopolski. Obejrzyjcie spotkanie!
W sobotę natomiast rozegrają ostatni mecz fazy grupowej – ich rywalkami będą zawodniczki Wataha Basketball Rumia (początek spotkania o godz. 11:00).
Link do meczu znajduje się TUTAJ.
Skład UKS 4 Łomża: Aniela Nowacka, Klara Wybraniak, Zuzanna Piotrowska, Zuzia Grabowska, Zosia Fraszczyk, Gabriela Piotrowska, Oliwia Załęcka, Ania Trzonkowska, Zosia Pupik, Zuzia Żyznowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka, Zuzia Taraszkowska, Patrycja Laszkowska, Zuzia Zduńczyk, Danusia Zapert.