Reklama

UKS 4 Łomża rusza do boju!

08/11/2025 09:34

Już dziś koszykarki UKS 4 Łomża rozpoczną rywalizację w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Dziewcząt Gołków CUP w Piasecznie. 

Zespół z Łomży wystąpi w kategorii U-15K, a turniej będzie dla młodych zawodniczek ostatnim sprawdzianem przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek.

Drużyna pod wodzą trenera Michała Piotrowskiego zaprezentuje się w następującym składzie: Wiktoria Dąbkowska, Maja Białomyzy, Sandra Smaługa (kapitan), Milena Kuliś, Amelia Zoń, Zofia Szpak, Laura Nikonowicz, Alicja Dardzińska oraz Kamila Kowalska.

Łomżanki rozegrają trzy spotkania fazy grupowej:
10:15 UKS 4 Łomża - Bogdanka AZS UMCS Lublin
11:30 UKS 4 Łomża - MUKS Piaseczno
14:00 UKS 4 Łomża - Kusy Łomianki

Reklama

Wszystkie mecze będzie można obejrzeć na żywo na kanale YouTube klubu UKS 4 Łomża Basketball (zakładka „na żywo”):

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości