Reklama

UKS Butterfly wziął udział w zawodach ISWIM IRUN Grand Prix Polski [FOTO]

27/06/2023 08:33

W Rajgrodzie odbyły się zawody ISWIM IRUN Grand Prix Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych. W wydarzeniu udział wziął łomżyński Uczniowski Klub Sportowy "UKS Butterfly". Sprawdź szczegółowe informacje.

W sobotę (24.06) w Rajgrodzie odbyły się zawody ISWIM IRUN Grand Prix Polski w pływaniu długodystansowym na wodach otwartych. Klub UKS Butterfly reprezentowali następujący uczestnicy:

- Ignacy Balkiewicz rocznik 2007

- Kornelia Szerszun rocznik 2011

- Zuzanna Piaścik rocznik 2011

- Kajetan Balkiewicz rocznik 2011

- Ignacy Balkiewicz w swoim wyścigu jak na mistrza przystało zwyciężył, Zuzanna Piaścik uplasowała się na 3-miejscu, Kornelia Szerszun zajęła 5 miejsce, Kajetan Balkiewicz uplasował się ostatecznie na miejscu 10 pokonując wielu swoich rówieśników. Sezon na wodach otwartych zaczęli z przytupem i miejmy nadzieję, że to nie ostatnie ich zawody na wodach otwartych w te wakacje. Życzymy dalszych sukcesów i jeszcze raz GRATULUJEMY - informuje UKS Butterfly

Reklama

 

źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości