Reklama

UKS Dziewiątka drugi w turnieju minikoszykówki chłopców

26/05/2014 10:11

Przez trzy dni, od piątku do niedzieli, w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży rozegrana została V edycja Turnieju Minikoszykówki chłopców z rocznika 2002 i młodszych. W gronie siedmiu drużyn uczestniczących w turnieju, Łomżę reprezentowały ekipy UKS „Łomżyczka 10” Łomża i gospodarz UKS „Dziewiątka” Łomża. Bardzo dobrze zaprezentowali się szczególnie młodzi koszykarze "Dziewiątki". którzy zajęli drugie miejsce.

W turnieju zorganizowanym w ramach trwającego w naszym mieście Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, udział wzięły drużyny PKS „Sokół” Grodno, UKS „Trójka” Nidzica, UKS „Trójka” Działdowo, MOSiR Bielsk Podlaski, UKS „Basket 47” Białystok, UKS „Łomżyczka 10” Łomża i UKS „Dziewiątka” Łomża. Zwycięzcą rozgrywek okazał UKS „Basket 47” Białystok, który jednak w bezpośrednim meczu został pokonany przez drugi w turnieju UKS "Dziewiątka" Łomża. Na szóstym miejscu znalazł się zespół UKS „Łomżyczka 10” Łomża.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

Reklama

1. UKS „BASKET 47” BIAŁYSTOK
2. UKS „DZIEWIĄTKA” ŁOMŻA
3. UKS „TRÓJKA” DZIAŁDOWO
4. UKS „TRÓJKA” NIDZICA
5. MOSiR BIELSK PODLASKI
6. UKS „ŁOMŻYCZKA 10” ŁOMŻA
7. „ISKRA” KONSTANTYNÓW (PK)

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości