Od piątku do niedzieli przejazd przez rondo "Solidarności" znów będzie utrudniony. Zamknięty będzie m.in. przejazd przez rondo ul. Zawadzką oraz wjazd przez małe rondo przy Galerii Stokrotka.
Od piątku drogowcy z Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunikacyjnego będą układać warstwę ścieralną na lewej stronie ulicy Piłsudskiego (od strony Galerii Stokrotka), na odcinku od ul. Małachowskiego do Szosy Zambrowskiej, łącznie z rondem "Solidarności".
Prace te spowodują zamknięcie jednego pasa ruchu na ul. Piłsudskiego i ograniczenie ruchu na rondach przy galerii.
- W tym okresie ruch pojazdów będzie odbywał się prawą jezdnią ul. Piłsudskiego (od strony szpitala) w obu kierunkach. Na rondzie "Solidarności" zamknięty zostanie przejazd przez to rondo ulicą Zawadzką. Ponadto zamknięty zostanie wlot i wylot z ronda ks. bp. Mikołaja Sasinowskiego w kierunku ronda "Solidarności"- informuje Łukasz Czech z Wydziału Organizacji i Obsługi Urzędu Miasta w Łomży.
Prace (i utrudnienia) drogowe potrwają aż do niedzieli.