Do tej pory nie miałeś czasu na złożenie PIT-u za 2010 rok? Od czwartku łomżyński Urząd Skarbowy wydłuża godziny pracy. Sprawdź, kiedy najlepiej stanąć w kolejce do okienka.
Czas na złożenie deklaracji za ubiegły rok mija 2. maja. Wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyi odwiedzić skarbówki, teraz mogą to zrobić także w późniejszych godzinach.
W czwartek i w piątek łomżyński urząd będzie czynny od godz. 7.30 do 18.00. W sobotę PIT będzie można złożyć od 9.00 do 13.00, a 2. maja, w ostatni dzień składania deklaracji, urząd będzie czynny do 18.00.
Przed salą obsługi znajduje się też skrzynka, do której można wrzucić deklaracje bez czekania w kolejce. W ten sposób jednak nie uzyskamy potwierdzenia złożenia zeznania. Urzędnik nie sprawdzi też, czy nie pomyliliśmy się w wypełnianiu PIT-u. Jeśli zależy nam na wstępnym sprawdzeniu, musimy poczekać w kolejce.