Reklama

Utrudniony wyjazd z Piłsudskiego!

26/08/2011 10:22

Kierowcy jadący ul. Piłsudskiego w kierunku Szosy Zambrowskiej powinni uzbroić się w cierpliwość. Od dzisiaj ruch na tym odcinku odbywa się tylko prawą jezdnią (w obu kierunkach). Przy wjeździe na Szosę Zambrowską tworzy się korek.

Z ruchu wyłączona jest lewa strona ulicy Piłsudskiego (od strony Galerii Stokrotka). Drogowcy dzisiaj zaczęli układać warstwę ścieralną na na odcinku od ul. Małachowskiego do Szosy Zambrowskiej, łącznie z rondem "Solidarności".

Zamknięty został też wlot i wylot z ronda ks. bp. Mikołaja Sasinowskiego w kierunku ronda "Solidarności"

Utrudnienia w ruchu potrwają do niedzieli.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości