Kierowcy jadący ul. Piłsudskiego w kierunku Szosy Zambrowskiej powinni uzbroić się w cierpliwość. Od dzisiaj ruch na tym odcinku odbywa się tylko prawą jezdnią (w obu kierunkach). Przy wjeździe na Szosę Zambrowską tworzy się korek.
Z ruchu wyłączona jest lewa strona ulicy Piłsudskiego (od strony Galerii Stokrotka). Drogowcy dzisiaj zaczęli układać warstwę ścieralną na na odcinku od ul. Małachowskiego do Szosy Zambrowskiej, łącznie z rondem "Solidarności".
Zamknięty został też wlot i wylot z ronda ks. bp. Mikołaja Sasinowskiego w kierunku ronda "Solidarności"
Utrudnienia w ruchu potrwają do niedzieli.