Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych doszło dziś na drodze nr 61 na odcinku Łomża - Ostrołęka. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca tira nie zauważył poprzedzającego go kierującego betoniarką, który próbował wykonać manewr skrętu w lewo.
Do tego wypadku doszło dziś po godzinie 14:00 na drodze nr 61 za miejscowością Zaruzie, w gminie Miastkowo.
Na skutek niedostosowania się do panujących warunków w ruchu drogowych, kierowca tira uderzył w stojącą w miejscu betoniarkę. Sprawca wypadku został poszkodowany i przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Łomży.
Droga na tym odcinku jest zablokowana. Na miejscu pracują służby, które kierują ruchem.