"Stary" nieoznakowany opel vectra zarobił dla łomżyńskiej policji ponad 600 tys. złotych. Teraz na ulice wyjeżdża nowa alfa romeo, która ma pozwolić na ukaranie jeszcze większej liczby kierowców!
Budząca postrach na drogach w okolicach Łomży vectra zarobiła ponad 615 tys. złotych. W ubiegłym roku policjanci pełniący dyżury w nieoznakowanym radiowozie ukarali ponad 2,5 tysiąca kierowców.
Większość mandatów dotyczyła nadmiernej prędkości. Teraz te wykroczenie będzie jeszcze ciężej ukryć. Rozpoczeły się patrole najnowszą, policyjną alfą romeo. Radiowóz ma videorejestrator, ale także miernik prędkości pozwalający określić prędkość samochodów jadących w obu kierunkach.
Już teraz łomżyńscy policjanci spodziewają się dużo większej liczby mandatów nałożonych na tych, którzy zapominają o ograniczeniach prędkości.