Zmiana sterownika sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z Legionów jest powodem okresowego wyłączania świateł w tym miejscu dzisiejszego dnia. Kierowcy muszą więc zachować zdwojoną uwagę, bo skrzyżowanie i bez tego do bezpiecznych nie należy.
Jak poinformował Urząd Miejski w Łomży, w dniu dzisiejszym czasowo będzie wyłączana sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Piłsudskiego. Ma to związek ze zmianą sterownika na tym skrzyżowaniu z czterech faz jazdy na sześć. Dzięki temu stanie się ono całkowicie bezkolizyjne.