Reklama

Uważaj na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Aleją Legionów

16/06/2015 07:41

Zmiana sterownika sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z Legionów jest powodem okresowego wyłączania świateł w tym miejscu dzisiejszego dnia. Kierowcy muszą więc zachować zdwojoną uwagę, bo skrzyżowanie i bez tego do bezpiecznych nie należy.

Jak poinformował Urząd Miejski w Łomży, w dniu dzisiejszym czasowo będzie wyłączana sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Piłsudskiego. Ma to związek ze zmianą sterownika na tym skrzyżowaniu z czterech faz jazdy na sześć. Dzięki temu stanie się ono całkowicie bezkolizyjne.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości