Wszystkie drogi w naszym regionie są przejezdne. Ulice są czarne, mokre, ale kierowcy powinni być ostrożni, bo na niektórych odcinkach może być ślisko, a na poboczach zalega błoto pośniegowe.
Przekonał się o tym kierowca audi, który po godzinie 20, jadąc Via Baltiką stracił panowanie nad pojazdem i wylądował na barierkach oddzielających oba pasy ruchu. Na szczęście nie potrzebował pomocy medycznej. Kierujący nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych.
Padający śnieg, marznący deszcz i zalegające na drogach błoto pośniegowe - z takimi warunkami muszą liczyć się kierowcy. Wsiadając za kółko warto pamiętać, że bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas. Panująca obecnie aura sprzyja stłuczkom i kolizjom.