O godz. 16:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek niezwykle ciekawie zapowiadającego się meczu.
Trzeci w tabeli ŁKS Łomża podejmuje wicelidera - Legię II Warszawa. Podopieczni Marcina Płuski grają w składzie: A. Olszewski - Mich, Wenger, Zieleniecki, Puton, Karmański, Majbański, Owczarek, Sauczek, Bielka, Antkowiak.
fot. Gosiewski Fotografia