Reklama

[VIDEO] ŁKS gra z Legią

O godz. 16:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek niezwykle ciekawie zapowiadającego się meczu.

Trzeci w tabeli ŁKS Łomża podejmuje wicelidera - Legię II Warszawa. Podopieczni Marcina Płuski grają w składzie: A. Olszewski - Mich, Wenger, Zieleniecki, Puton, Karmański, Majbański, Owczarek, Sauczek, Bielka, Antkowiak.

fot. Gosiewski Fotografia

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/11/2024 16:12
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości