Z bardzo dobrej strony podczas Mistrzostw Polski w Karate Fudokan pokazali się podopieczni sensei Bartłomieja Dąbrowskiego, Dominika Seroki i Grzegorza Fabiszewskiego. Złoty medal i tytuł Mistrzów Polski, w konkurencji kata drużynowe wywalczyli: 11-letni Mikołaj Jastrzębski (SP nr 5), 10-letni Marcin Kozikowski (SP nr 9) i 11-letni Mateusz Mściwujewski (SP w Konarzycach).
W rozgrywanych w Warszawie mistrzostwach chłopcy odnieśli również sukcesy w konkurencjach indywidualnych, trzykrotnie sięgając po brązowe krążki: Mikołaj Jastrzębski i Marcin Kozikowski w konkurencjach kumite chłopców, a Mateusz Mściwujewski uplasował się na trzeciej pozycji w konkurencji kata indywidualne, natomiast 9-letnia Paulina Zambrzycka wywalczyła dwa brązowe medale, w kumite i w kata indywidualnym.
Postanowiliśmy odwiedzić naszych medalistów z kamerą podczas treningu, by nieco przybliżyć naszym czytelnikom zarówno sam klub, jak też jego zawodników. Na naszą prośbę "złota" drużyna chłopców z ASW Dragon zaprezentowała zwycięskie układy kata. Zapraszamy do oglądania materiału video.