- Udowodniliście panowie, że faktycznie piłka jest Waszą prawdziwą namiętnością (...) Za tę godną najwyższego uznania postawę, za wspaniały doping, za troskę o dobre imię naszego miasta, dziękuję Wam wszystkim jak najserdeczniej - tak łomżyńskim kibicom, oglądającym wtorkowy mecz Polska- Holandia, dziękuje prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski.
Mieczysław Czerniawski ma też nadzieję, że "łomżyńscy biało-czerwoni (...) zwieńczą nasze wspólne marzenia i oczekiwania tak upragnionym awansem. Będziemy ich w tym wspierać. A VIVA ŁKS!" - tak kończy swoje podziękowania prezydent.