Reklama

Viva ŁKS! - prezydent dziękuje kibicom

01/04/2011 07:55

- Udowodniliście panowie, że faktycznie piłka jest Waszą prawdziwą namiętnością (...) Za tę godną najwyższego uznania postawę, za wspaniały doping, za troskę o dobre imię naszego miasta, dziękuję Wam wszystkim jak najserdeczniej - tak łomżyńskim kibicom, oglądającym wtorkowy mecz Polska- Holandia, dziękuje prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski.

Tekst prezydenckich podziękowań ukazał się na oficjalnej stronie łomżyńskiego Urzędu Miasta. Prezydent Mieczysław Czerniawski przyznaje, że odbiera wiele gratulacji i podziękowań za sprawność organizacyjną meczu. - Dla mnie bardziej istotne są słowa podziękowań i gratulacji za niezwykle sportowe, godne i dostojne zachowanie kibiców, zwłaszcza tych którzy mecz oglądali z tzw. „żylety” - dodaje. Zdaniem prezydenta Łomży, podczas wtorkowego meczu kibice udowodnili, że potrafią docenić piłkarski trud . "W dniach, kiedy o wielu innych kibicach mówi się nie najlepiej, wysłaliście panowie z Łomży w Polskę bardzo ważny sygnał: kibice mogą znakomicie promować swoje miasto w kraju, nie gorzej niż piłkarze. Za tę godną najwyższego uznania postawę, za wspaniały doping, za troskę o dobre imię naszego miasta, dziękuję Wam wszystkim jak najserdeczniej." - pisze prezydent.

Mieczysław Czerniawski ma też nadzieję, że "łomżyńscy biało-czerwoni (...) zwieńczą nasze wspólne marzenia i oczekiwania tak upragnionym awansem. Będziemy ich w tym wspierać. A VIVA ŁKS!" - tak kończy swoje podziękowania prezydent.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości