Osoba kierująca volkswagenem poczuła się niczym w Anglii i przejechała przez rondo Kościuszki pod prąd, wywołując konsternację wśród prawidłowo jadących kierowców. Nagranie zarejestrowane zostało dzisiaj w Łomży.
Kierowca volkswagena prawdopodobnie stracił orientację i dlatego postanowił przejechać przez rondo Kościuszki okrążając je z lewej strony, robiąc tym "niespodziankę" prawidłowo jadącym kierowcom.
Na szczęście kierowcy zachowali ostrożność i w porę zorientowali się, że volkswagen jedzie pod prąd i nie doszło tam do zdarzenia. Ciekawe, kto był bardziej zdziwiony :)
Akcję uwiecznił swoją samochodową kamerką jeden z uczestników ruchu.