Reklama

W angielskim stylu po rondzie Kościuszki [VIDEOREJESTRATOR]

03/03/2020 15:18

Osoba kierująca volkswagenem poczuła się niczym w Anglii i przejechała przez rondo Kościuszki pod prąd, wywołując konsternację wśród prawidłowo jadących kierowców. Nagranie zarejestrowane zostało dzisiaj w Łomży.

Kierowca volkswagena prawdopodobnie stracił orientację i dlatego postanowił przejechać przez rondo Kościuszki okrążając je z lewej strony, robiąc tym "niespodziankę" prawidłowo jadącym kierowcom.

Na szczęście kierowcy zachowali ostrożność i w porę zorientowali się, że volkswagen jedzie pod prąd i nie doszło tam do zdarzenia. Ciekawe, kto był bardziej zdziwiony :)

Akcję uwiecznił swoją samochodową kamerką jeden z uczestników ruchu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości